SMF 2006

SZCZECIN MUSIC FEST 2006 :
 
15 marca, klub Can Can
 
Jej muzyka to porywająca mieszanka brzmienia tradycyjnych instrumentów afrykańskich oraz rytmów kultury zachodniej. Efekt jaki osiągnęła Artystka wymyka się prostemu podsumowaniu - przy zachowaniu elementów etnicznych jej twórczość ma siłę i zasięg oddziaływania jaki jest właściwy muzyce pop, dodajmy, że chodzi o porównanie z ambitną i wartościową muzyką pop! “Rytm serca obu światów pulsuje w mojej muzyce” - tak Fania mówi o swojej twórczości.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 czerwca, Zamek w Szczecinie
 
Norweski artysta z polskimi korzeniami. Sława artysty wykracza daleko poza krąg słuchaczy jazzu i world music, dotarła zarówno do filharmonicznych sal jak i na listy najlepiej sprzedajacych sie płyt. Barwa jego saksofonu jest rozpoznawalna na całym świecie. Główna gwiazda prestiżowej wytwórni płytowej ECM - Garbarek jest współtwórcą jej charakterystycznego stylu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29 czerwca, Zamek w Szczecinie
 
Tango było kiedyś "bajo fondo” tzn. w podziemiu..., a dziś jest w dużej mierze na oficjalnych salonach. Grupa Bajofondo Tango Club wprowadziła go ponownie tam, gdzie od zawsze było jego właściwe miejsce - do podziemia klubów i sal tanecznych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 lipca, Zamek w Szczecinie
 
Wokalista, twórca piosenek, basista, kompozytor, lider zespołu, reżyser dźwięku i producent.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10 października, Opera na Zamku

Koncert był promocją płyty, zatytułowanej "Niebo". W nagraniu tego albumu uczestniczył gość specjalny - perkusjonalista Mino Cinelu.
 
Anna Maria Jopek - Nie rezygnując z grania muzyki ambitnej i przeznaczonej dla wymagającego słuchacza, sprzedaje jednocześnie płyty w nakładach, o których wiele gwiazd pop mogą tylko marzyć.
 
Mino Cinelu jest jednym z najwybitniejszych współczesnych perkusjonalistów, partner i współpracownik największych, m.in. Milesa Davisa, Stinga i Pata Metheny. 

 

 

 

 

 

 

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Subscribe and stay in touch

BUY TICKET

Here you can find full list of ticket offices. More

FREE ENTRANCE

Periodically we are drawing free tickets. More

Join us